загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Азаров визнав, що гроші в областях пішли не на зарплату

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Додатковий ресурс, який був наданий областям з держбюджету минулого місяця, спрямовувався не на зарплату, а на інші видатки.

Про це прем`єр-міністр заявив на засіданні уряду.

"Доручаю міністру фінансів разом з міністром соцполітики провести всеукраїнську селекторну нараду з усіма керівниками регіонів, з’ясувати причини окремих випадків затримки зарплати", - сказав Азаров.

Прем`єр також доручив надати фінансову допомогу в тих випадках, коли вона об’єктивно необхідна.

"Але при цьому я вимагаю спитати з керівників регіонів: як використовувались за останні місяці бюджетні кошти. Я категорично наполягаю, що виплати заробітної плати та соціальні виплати мають бути на першому місці", - зазначив Азаров.

Прем`єр-міністр заявив, що коштів на рахунках місцевої влади набагато більше, ніж заборгованість із заробітної плати.

"Ми перевірили сигнали, повідомлення про невиплату, які з’явилися першими. В кожному із перевірених регіонів вільних та нерозподілених коштів на рахунках місцевої влади набагато більше, ніж заборгованість із заробітної плати. Парадокс", - сказав Азаров.

За його словами, додатковий ресурс, який був наданий областям з держбюджету минулого місяця, спрямовувався не на зарплату, а на інші видатки.

"Я розумію, що "інші видатки" - це, припустимо, ремонт і обладнання шкіл, дитячих садків, лікарень, що також абсолютно необхідно робити. Але ще раз повторюю: виплата заробітної плати безумовно повинна бути на першому місці", - підсумував прем`єр.

До списку новин