загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрети створення Всесвіту: що приховують в NASA?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ще у вересні фахівці NASA розповіли про плани побудувати варп-двигун (двигун, викривляючий простір), який може дати людству відповідь на одвічне питання: звідки виник Всесвіт? В ході інтерв'ю ресурсу io9.com співробітник NASA Гарольд Уайт (Harold White), який очолює лабораторію дослідження просунутих форм руху, пояснив свою теорію про подорож із швидкістю, що перевищує швидкість світла.

 

Замість того, щоб розганяти космічний корабель до швидкості світла можна за допомогою варп-двигуна змусити його переміщатися в просторі. Іншими словами, переміщати космічний корабель у часі. Важко уявити, скільки потрібно енергії, щоб втілити цей божевільний задум в реальність. Але, за словами пана Уайта, в даний час у людства є потрібні ресурси і технології.

Приміром, «приборкавши» подорожі в часі можна всього за два тижні досягти Альфа Центаври, яка знаходиться на відстані 4,4 світлових років від Землі.

До списку новин