загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія міряється з Україною прогресом у безвізовому режимі з ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Російська Федерація звинуватила Європейський Союз у затягуванні процесу скасування віз з політичних причин.

Невдоволення російського МЗС викликало також те, що офіційний Київ може отримати безвізовий режим з ЄС раніше, ніж Кремль.

З жорсткою заявою на адресу Євросоюзу вчора, 27 листопада, виступив посол з особливих доручень МЗС Росії Анвар Азімов: "Буде політично неправильно, якщо Євросоюз домовиться про безвізовий режим з Україною раніш, ніж з Росією".

За його словами, в ЄС навмисно затягують процес скасування віз з Росією, посилаючись на побоювання щодо припливу мігрантів, злочинців і наркотиків. До прискореного переходу на безвізовий режим з РФ, згідно з оцінками Азімова, готові лише 17 країн Євросоюзу, ще 10 вагаються.

Дипломат справжні причини повільного перебігу подій пояснює бажанням спочатку скасувати візи з державами Східного партнерства, перш за все з Україною і Молдовою, прагненням пов'язати візове питання з ситуацією з правами людини в РФ, а також спробами низки країн Східної Європи і Прибалтики "ущипнути колишнього великого брата" .

Посол запевняє, що за технічними параметрами Росія готова до введення безвізового режиму з Євросоюзом: "Ми готові запастися терпінням ще на рік. Але якщо до кінця 2013 року не буде прориву в плані розробки угоди про скасування віз, Росія зробить для себе висновки та накладе санкції. Ми за рівноправність, скасування віз може бути тільки зустрічне. Для нас такий варіант був би збитковим. Нехай ЄС скасує візи, а ми подумаємо".

Натомість, у Києві вважають нормальним, якщо Євросоюз у цьому питанні віддасть перевагу Україні.

"Ми проводимо титанічну роботу щодо приведення українського законодавства до стандартів і норм Євросоюзу. Природно, це буде враховано ЄС. Україна засвідчила своє прагнення стати членом Європейського союзу, тому нам безвізовий режим має бути наданий раніше, ніж країнам, які такого бажання поки що не висловлювали", - прокоментував заяву російського дипломата прес-секретар українського МЗС Олександр Дикусаров.

До списку новин