загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд звільнив солідарну пенсійну систему від "невластивих" видатків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виплата щомісячної державної адресної допомоги пенсіонерам здійснюватиметься з державного бюджету, а не за рахунок коштів, з яких виплачується пенсія або державна соціальна допомога. Gazeta.ua.

Це передбачено змінами до постанови Кабінету міністрів №265 від 26 серпня 2008 року.

"Як відомо, виплата щомісячної державної адресної допомоги, передбачена згаданою постановою Кабінету міністрів, здійснюється за рахунок коштів, з яких виплачується пенсія або державна соціальна допомога. Оскільки зазначені виплати є невластивими для солідарної системи, Уряд прийняв рішення, яким передбачається здійснювати їх виплату за рахунок коштів державного бюджету, що, крім того, дасть змогу вирішити питання взаєморозрахунків Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Пенсійного фонду України", - сказано в повідомленні Кабміну.

Водночас внесеними змінами врегульовується питання одночасного надання щомісячної державної адресної допомоги до державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам та пенсії у зв'язку з втратою годувальника.

Джерело: Gazeta.ua

До списку новин