загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд втратив 25 мільярдів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Вперше за всю історію України з вересня 2012 року ПФУ припинив друкувати на своєму сайті дані з надходжень до Пенсійного фонду. Останні дані ми маємо в серпні. У вересні-жовтні - лише загальні слова про «покращення», жодної конкретної цифри", - розповів депутат від партії "УДАР" Павло Розенко.

Нардеп розповів, що за січень-жовтні 2012 року сума власних доходів ПФУ склала близько 110 млрд. грн.

"А в цілому за рік треба зібрати близько 170 млрд. грн. Скажіть, як за 2 місяці можна зібрати 60 млрд, коли в місяць ми збираємо максимум 10-15 млрд грн.? Тобто дефіцит бюджету по ПФУ в цілому за рік складе 20-25 млрд. грн.", - заявив експерт.

Розенко підсумував, що такі показники свідчать про те, що уряд фактично провалив свою діяльність впродовж 2011-2012 років.

До списку новин