загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійні фонди Греції не будуть приймати участі в програмі викупу боргу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Грецькі пенсійні фонди не братимуть участі в програмі викупу боргу, яка є ключовою частиною міжнародної допомоги з порятунку країни від боргової кризи. Про це повідомляє Reuters з посиланням на слова прем'єр-міністра Греції Антоніса Самараса в інтерв'ю місцевим ЗМІ.

Із загального обсягу облігацій в 63 млрд євро, що належать приватним інвесторам, облігації пенсійних фондів становлять 8 млрд євро. При цьому Греція повинна виконати свої домовленості з надання фінансової допомоги і викупити боргові зобов'язання у приватних інвесторів до 13 грудня, щоб отримати близько 30 млрд євро від єврозони і МВФ.

Нагадаємо, 27 листопада міністри фінансів єврозони (Єврогрупа) і представники МВФ виробили рішення щодо скорочення боргового навантаження на Грецію. Кредитори Афін домовилися вжити низку заходів, які скоротять зовнішній борг країни на 40 млрд євро, звівши його до 2020 р. до розміру 124% від національного ВВП. У рамках ініціативи до середини грудня 2012 р. буде викуплена частина держборгу країни з його подальшим погашенням.

До списку новин