загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

12 грудня закінчується термін оформлення заяв на розстрочення пенсійних боргів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд України повідомляє, що відповідно до Закону України від 22.05.2012 № 4814 "Про внесення зміни до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон) 12 грудня 2012 року закінчується строк подання заяв  щодо  розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків.

Заяви, подані пізніше цього терміну, органами Пенсійного фонду України не розглядатимуться.

Законом передбачено:

-        розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, які не погашені на день укладення договору про розстрочення, за умови, що на день подання заяви у платника немає заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

-        списання сум штрафів та пені, пов’язаних з цією заборгованістю,  за умови виконання договору про розстрочення та недопущення виникнення нової заборгованості зі сплати єдиного внеску за період дії такого договору.

До списку новин