загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Бабусь і дідусів запрошують… в академію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 Існує стереотип, що з виходом на пенсію життя закінчується. А от працівники Вінницького благодійного фонду Демчака вирішили спростувати цей вислів. Вони створили оригінальний проект «Академія пенсіонерів». Люди, які задіяні в ньому, організовуватимуть в районних центрах та селах зустрічі для пенсіонерів з представниками цікавих професій. Взяти участь в такій справі вже зголосилися лікарі, працівники культури, відомі люди району, визнані кухарі, які готові ділитися своїми знаннями та досвідом, навчити чогось.

Вже відбулися перші уроки з приготування фіточаїв та лікувальної гімнастики. Тож пенсіонери-академіки можуть отримані знання реалізувати в житті, щоб розвіяти сум, а може, й заробити якусь копійку.

Руслана ТАТАРИН

До списку новин