загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні дефіцит вчених

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова профспілки працівників Національної академії наук України Анатолій Широков повідомив, що за кількістю вчених на одну тисячу населення Україна опустилася до рівня Румунії та Молдови. За його словами, кількість працівників Національної академії наук за останні 20 років зменшилася вдвічі.  

«У 1991 році в Національній академії наук працювало 90 тисяч осіб. Зараз же цей показник скоротився більш ніж у два рази. На сьогоднішній день, в академії працює 42 тисячі осіб. Крім того, скоротився і показник кількості вчених на одну тисячу населення. За цим рівнем ми вже опустилися до рівня таких країн як Болгарія, Румунія і Молдова. До того ж знизився і рівень фінансування науки. Ми отримуємо значно менше коштів, ніж це встановлено законом. На сьогоднішній день на ці цілі виділяється 0,3% ВВП, замість 1,7%, які встановлені законодавством», - заявив Анатолій Широков.  

Чому відбулося таке різке скорочення кількості вчених, сам Широков не повідомив. Цілком можливо, що люди втрачають інтерес до наукової роботи через скорочення фінансування, про що і розповів голова профспілки.   

До списку новин