загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У парку імені Чекмана (Хмельницький) для пенсіонерів - танці, а для молоді – музичний фонтан

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чергова порція ідей від реконструкторів хмельницького парку імені Чекмана – там планують обладнати концертний комплекс, музичний фонтан, очистити набережну та відремонтувати туалети. Фахівцям задумки до вподоби. Тепер слово за хмельничанами.

- Тут можна буде проводити духові та симфонічні концерти та культпросвітницькі заходи, - розповідає директор комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста Ігор Ялоха. – Крім цього, у парку можна облаштувати танцювальний майданчик, де буде збиратися молодь, як колись.

Танцювальні вечори

Щоб дозвілля відвідувачів парку проходило з користю та із задоволенням, у центральній його частині хочуть побудувати концертний комплекс.

Танцювальні вечори будуть для молоді та для старшого покоління. Запрошені викладачі вчитимуть вальсу та інших танців.

- Це чудова ідея! Я б із задоволенням працювала на такому майданчику, - каже інструктор з латино-американських та кубинських танців Катерина Ковальчук. - Я дуже хочу створити щось подібне для пенсіонерів. Їм необхідне спілкування, а я б їх вчила танцювати.

Інструктор планувала проводити такі заняття у одному зі спортклубів, але там їй не дозволили робити їх безкоштовно.

- Для молоді я б запропонувала проводити сальсотеки – латино-американські танці з аніматором під живу запальну музику. Такі заходи популярні в інших містах. Для цього потрібен лише майданчик та музиканти. Тоді хлопці і дівчата приходили б у парк не випити пива, а потанцювати, - каже Катерина Ковальчук.

У парку імені Чекмана планують розглянути варіант оформлення у сучасному стилі центрального входу у парк – містка через річку Плоску.

Для цирків та виставок облаштують ділянку з твердим покриттям. Крім цього, відремонтують набережну та очистять водойми.

- Розглядають пропозицію по розміщенню фонтанчиків з питною водою по головних алеях парку, - каже Ігор Ялоха. – Для цього потрібно прокласти трубопровід для подачі води та провести у парк каналізаційну систему.

Наразі для відвідувачів парку діють три стаціонарні туалети.

- Проект реконструкції передбачає ремонт туалетів та приведення їх до відповідного санітарно-естетичного стану, - каже Ігор Ялоха.

Слово за хмельничанами

- Ми чекаємо на пропозиції та побажання хмельничан щодо роботи парку імені Чекмана. Вашу думку ми врахуємо при розробці загальної концепції його розвитку. Просимо вас активно включитися у обговорення, бо від цього залежить, наскільки вам буде зручно та приємно відпочивати у парку, – каже Ігор Ялоха.

Комунальне підприємство по зеленому будівництву та благоустрою міста приймає усі побажання, пропозиції та рекомендації з приводу роботи та перспектив парку за телефонами: 64-01-38, (098) 752-31-21 та на електронну адресу kpzelenbud@ukr.net.

До списку новин