загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На дотації Пенсійному фонду передбачили космічну суму - експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У державному бюджеті на 2013 рік передбачена "космічна" сума дотацій до бюджету Пенсійного фонду.Gazeta.ua 

Про це розповів професор Національної академії державного управління при президентові України Олександр Пухкал у ефірі Українського радіо.

"Дефіцит Пенсійного фонду не подолано через те, що в Україні не зменшилося, а навпаки, зросла кількість безробітних. А бюджет Пенсійного фонду наповнюють саме працюючі. Надходження до нього в 3 та 4 кварталах цього року значно скоротилися. Держава вимушена з держбюджету передбачати дотації до Пенсійного фонду. Наступного року вони становитиму майже космічну суму - 83 мільярди гривень", - сказав Пухкал.

Розповідаючи про інші причини дефіциту Пенсійного фонду, експерт зазначив:

"Ухилення від сплати до Пенсійного фонду тими суб'єктами підприємницької діяльності, які не сплачують ні податок на прибуток, ні збори та низка інших причин призвели до того, що сьогодні попри запровадження пенсійної реформи та збільшення пенсійного віку для жінок, надходження до Пенсійного фонду скорочуються, а дефіцит зростає".

Gazeta.ua

До списку новин