загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 11 тисяч черкащан офіційно займаються добротворчою роботою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Упродовж усього тижня в області відбувалися пов’язані з цим святом заходи. В області функціонує 31 Центр волонтерського руху, 729 осередків, зареєстровано майже 11 тис. громадян, які займаються конкретною добротворчою роботою. А скільки ж ще й тих, хто просто допомагає людям за покликом власного серця, не афішуючи це. Робота з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в області триває. В цілому по області волонтери надають від 10 до 20 видів послуг. Всього волонтери надали послуги більше 20 тисячам осіб, у тому числі – 6 тисячам пенсіонерів.

Основні види послуг, які волонтери надають соціально вразливим верствам населення це: допомога на дому (житлово-комунальні та соціально-побутові послуги); надання консультацій; адвокація інтересів людей похилого віку; збір речей; робота гуртків; надання послуг виробничими дільницями.

Нині в області функціонує 25 стаціонарних відділень при територіальних центрах на 745 ліжко-місць. Над кожним із них встановлено шефство волонтерів.

У м. Черкаси влада тісно співпрацює із Всеукраїнською благодійною організацією "Турбота про літніх в Україні". При територіальних центрах діють школи організаторів волонтерського руху. Волонтерський рух запроваджений за двома напрямками: "Пенсіонер – пенсіонеру" та "Молодь – пенсіонеру".

У волонтерському русі беруть участь понад 2 тисячі пенсіонерів різного віку. Вони виявляють одиноких хворих, які потребують обслуговування та соціальної допомоги, надають цим людям різноманітні соціальні послуги.

Волонтери – носії інформації щодо змін у чинному законодавстві, пенсійних реформах, порядку оформлення житлових субсидій, наданні адресної допомоги, проводять роз’яснювальну роботу щодо влаштування одиноких стареньких до будинків-інтернатів.

На виконання заходів з питань розвитку та підтримки волонтерського руху та з метою покращення соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян при Радах ветеранів війни і праці створені Центри волонтерського руху.

Активно діють й волонтерські студентські служби, учнівські волонтерські загони, районні та міські товариства Червоного Хреста. Вони беруть участь в організації та проведенні заходів, які мають на меті пропаганду здорового способу життя, профілактику негативних явищ, змістовне дозвілля дітей та підлітків, а також розвиток творчих здібностей.

Джерело: Черкаська ОДА

До списку новин