загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Київські пенсіонери виграли суд у фірми "Дарниця"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

11 грудня, 28 колишніх працівників фармацевтичної фірми "Дарниця" виграли суд у екс-роботодавця. Вони отримали право не доплачувати за квартири куплені 15 років тому. Рішення винесли у Дарницькому районному суді столиці. Про це кореспонденту  Gazeta.ua розповіла одна з колишніх працівників "Дарниці" Віра Стеценко.

Нагадаємо, представники фірми вимагали у кожного колишнього робітника доплатити за квартири по 12 - 13 тисяч доларів. Люди судилися з фірмою протягом десяти років.

"Суддя Оксана Сирбул винесла законне рішення, у якому повністю задовольнила рішення позивачів. Тобто зобов'язала керівництво фармацевтичної фірми "Дарниці" надати довідки для нотаріальної контори для зняття заборони на квартири для позивачів. Ми доказали, що виплатили повну вартість за квартири згідно договорів купівлі-продажу", - розповіла Стеценко.

Адвокат Олександр Саєнко, що представляє інтереси фармацевтичної фірми "Дарниці", подасть заяву до Апеляційного суду на спростування рішення.

Квартири для працівників "Дарниці" видавали у столичній десятиповерхівці на вулиці Новодарницька, 6. Житло продавали працівникам, які перебували на квартирному обліку. У чотирьох під'їздах 163 квартири. Представники компанії "Дарниці" переконували, що вартість помешкань у договорі зазначено саме в доларах США. Тому люди мали доплатити за квартири у зв'язку з інфляцією.

Віра Стеценко працювала на "Дарниці" переглядачем ампул з ін'єкційними розчинами. Трикімнатку отримала у 1996 році. За 15 років заплатила за неї 42 196 гривень. Жінка на пенсії, у квартирі живе із сином, донькою та їхніми родинами. З неї вимагали доплатити 13,43 тисяч доларів.

Наталія ШЕСТОПАЛ

До списку новин