загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Студенти навчатимуть крюківських пенсіонерів іноземних мов

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Літні студенти два місяці вивчають іноземні слова і вже успішно складають прості речення і навіть вивчають невеликі вірші.

За словами проректора Університету, директора територіального центру Крюківського району Ольги Миронової, у новому навчальному році студентам Університету третього віку запропонували пройти курси іноземних мов.

Бажання навчати студентів–пенсіонерів виявили волонтери – студенти 5 курсу КДУ ім. Остроградського Ольга Гаврилко та Олена Дубова.

У свою чергу вони зазначають, що приємно вражені активним бажанням та ініціативою студентів поважного віку – 25 чоловік два місяці вивчають іноземні слова і вже успішно складають прості речення і навіть вивчають невеликі вірші.

Наприкінці навчального року студентам–пенсіонерам буде видано підтвердження проходження курсу навчання іноземних мов, повідомили у прес–службі Крюківського райвиконкому.

До списку новин