загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Діалог між поколіннями" через фотооб'єктив

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

11 грудня в новому приміщенні Представництва ЄС в Україні відбулася офіційна церемонія нагородження переможців загальноукраїнського конкурсу фотографій «Діалог між поколіннями», що проходив в рамках відзначення Європейського року активності людей похилого віку і солідарності поколінь - 2012.

  Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Золтан Салаі, прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давід Стулік, директор Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" Дмитро Шульга та член Ради Мережі центрів європейської інформації України Олег Овчаренко нагородили переможців фотоконкурсу:

Чуйко Анастасія, КЗ «СЗШ № 21», 9 клас, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл., категорія «Школярі» - робота №277 «Сонячний ранок»

Шостко Альона, Харківська державна академія дизайну та мистецтв, 1курс, м. Харків, категорія «Студенти» - робота №258 «В очікуванні діалогу»

Балюк Оксана, ТОВ “Регіна ЛТД”, м. Вінниця, категорія «Дорослі» - робота №292 «Діалог поколінь»,

Уварова Тетяна, керівник міського європейського клубу для старшокласників м. Івано-Франківськ, приз глядацьких симпатій за результатами електронного голосування (830 голосів) - робота №48 «Найдорожчі дідусь і бабуся»

Давід Стулік, який вів церемонію нагородження, сказав: «Важливо, щоб кожна людина робила щось корисне для збереження діалогу поколінь. Наступний 2013 рік – це рік європейського громадянства, тому кожен повинен бути громадянином в своєму локальному середовищі і проявляти свою громадську активність». Золтан Салаі зазначив, що Представництво ЄС і надалі готове підтримувати подібні ініціативи з впровадження європейських цінностей в українському суспільстві.

Про діяльність Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та Мережі центрів європейської інформації в сфері утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні розповів Дмитро Шульга.

На завершення відбулася дискусія на тему єдності поколінь та ролі сім’ї у вихованні молоді. Керівник міського європейського клубу Тетяна Уварова каже: «Наш євроклуб дізнався про фотоконкурс з сайту Мережі євроцентрів і школярі вирішили висловити через фотооб’єктив своє бачення діалогу між поколіннями. Молодь хотіла підкреслити, що з повагою ставиться до старшого покоління. Можу сказати, що діалог залежить від виховання. Чим більше з дитинства виховується повага до родинних і сімейних цінностей, тим сильніше буде діалог поколінь. Хочу сказати, що у нас на Івано-Франківщині достатньо високий рівень поваги до старших. У нас є повага до традицій, родинних свят, старшого покоління. Вважаю, що потрібно частіше зустрічатися молодшим і старшим людям і обговорювати спільні теми. Наш євроклуб активно бере участь у цьому». 

Нагадаємо, що фотоконкурс «Діалог між поколіннями» провела Мережа центрів європейської інформації України (//ukrcei.org) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (//irf.ua) та Представництва ЄС в Україні (//eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm). Метою фотоконкурсу було привернути увагу громадськості до необхідності комунікації між поколіннями та людських цінностей. На конкурс, що проходив протягом вересня-листопада 2012 р., було подано понад 300 фоторобіт з Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Вінницької, Кіровоградської, Івано-Франківської, Київської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Донецької та Тернопільської областей. Фото відображають важливість діалогу та солідарності поколінь, продовження активної участі людей похилого віку у громадському житті, визнання молоддю досвіду та життєвих досягнень літніх людей. Всі роботи розміщені на Порталі Мережі центрів європейської інформації України (//ukrcei.org/konkurs).

Кращі фотороботи конкурсу будуть представлені в регіональних центрах європейської інформації України. У грудні фотовиставки пройдуть у м. Вінниця та Дніпропетровськ.

Для довідки:

Європейська Комісія оголосила 2012 рік Європейським роком активності людей похилого віку і солідарності поколінь (European Year of Active Ageing and Solidarity between Generations). В цей рік поширюється інформація про шанси і виклики, повязані з довшою тривалістю життя, адже кожен день близько 200 тисяч осіб на планеті долають 60-річний рубіж. У суспільствах, де стрімко зростає кількість людей похилого віку, дуже важливо утримувати солідарність між поколіннями. Уряди європейських країн та інші зацікавлені сторони зосереджують свої зусилля на створенні умов, які сприятимуть діалогу поколінь та активності людей похилого віку.

До списку новин