загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

МЗС: Від ініціатив Путіна в першу чергу постраждають ветерани та пенсіонери

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

При забороні іноземцям в’їжджати в Росію за внутрішніми національними паспортами найбільше постраждають ветерани та пенсіонери. Про це заявив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Олег Волошин, коментуючи відповідну заяву президента Російської Федерації Володимира Путіна.

«Ще рано щось коментувати, адже це тільки заяви. Для того, щоб це стало практикою, потрібні зміни в російському законодавстві», — цитує Волошина «Українська правда».

«У той же час вважаємо, що чинний режим поїздок максимально зручний для наших громадян, і в разі введення обов’язкових поїздок за закордонними паспортами постраждають в першу чергу ветерани, пенсіонери та жителі прикордонних районів, які часто перетинають кордон», — додав він.

Представник МЗС зазначив, що «ми дуже розраховуємо на те, що ми не будемо з російським партнерами створювати цим громадянам додаткові труднощі».

Як відомо, Путін у посланні Федеральним Зборам у середу заявив: «Вважаю, що не пізніше, ніж у 2015 році в’їзд до Росії має бути дозволений виключно за закордонними, а не внутрішніми паспортами інших країн».

При цьому він зазначив, що якщо іноземці в’їжджають за внутрішніми паспортами, «забезпечити ефективний міграційний контроль практично неможливо».

Путін попросив зацікавлені відомства опрацювати питання про запровадження з 2015 року в’їзду в Росію за закордонними паспортами з колегами по СНД. Він також повідомив, що відповідні поправки вже знаходяться в Державній думі.

До списку новин