загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Опозиція має намір скасувати пенсійну реформу Азарова

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Опозиція вимагає скасувати так звану пенсійну реформу уряду Миколи Азарова та повернути попередній вік виходу на пенсію. Відповідний законопроект про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо відновлення пенсійного віку для жінок, страхового стажу та порядку визначення пенсії) зареєстровано у Верховній Раді.

Авторами законопроекту про скасування пенсійної реформи є народні депутати фракції "Батьківщина" Людмила Денісова та Андрій Сенченко. Депутати пропонують відновити положення пенсійного законодавства, що діяли до так званої пенсійної реформи, повідомляєпрес-служба опозиції.

Зокрема, положеннями законопроекту передбачається встановлення пенсійного віку для жінок - 55 років; встановлення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком – 5 років, та страхового стажу, що надає право на одержання мінімальної пенсії за віком - 20 років для жінок та 25 років для чоловіків; а також страхового стажу, необхідного для призначення пенсії по інвалідності.

Крім того, передбачається відновлення порядку визначення розміру пенсії за віком, а саме: прийняття в розрахунку пенсії та її перерахунку у зв’язку з набуттям додаткового стажу середньої заробітної плати на одну застраховану особу в цілому по Україні за рік, що передує року звернення за призначенням пенсії, а не за три календарних роки, як це встановлено Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

Також передбачається зняти обмеження права пенсіонера на врахування при розрахунку пенсії заробітної плати за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року періодом до 1 січня 2016 року, та відновити право на перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Зазначимо, що Закон про пенсійну реформу в Україні було ухваленопарламентом у липні 2011 року. Президент України Віктор Януковичпідписав його 12 вересня.

Закон набув чинності з 1 жовтня 2011 року. Він припускає, зокрема, поетапне збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років і збільшення страхового стажу на 10 років для чоловіків і жінок.

До списку новин