загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Іспанські пенсіонери на знак протесту півдня просиділи на підлозі в податковій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 Іспанські пенсіонери окупували податкову адміністрацію

 

Кілька десятків літніх людей влаштували там сидячу акцію протесту. Мітингувальники півдня провели на підлозі, вимагаючи від влади справедливішого оподаткування. На їхню думку, зараз грошовий борг державі сплачують лише прості громадяни, а товстосуми і далі залишаються при своїх коштах і уникають виплати пені.

Еладіа Мартен, учасниця акції протесту:

- Усі ми - люди похилого віку, але не можемо просто сидіти вдома і миритися з політикою цієї влади. Через брехливий уряд ми змушені виходити на акції протесту.

Напередодні на марш протесту вийшли й іспанські освітяни. Акції одночасно відбулися у 30-ти містах країни. Студенти та викладачі вимагали відставки міністра освіти. Люди незадоволені планами уряду підвищити оплату за навчання - при цьому вчителі працюватимуть більше і за ті ж гроші. Крім того, уряд має намір суттєво урізати фінансування галузі.

До списку новин