загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Безробітним британцям запропонували безкоштовний проїзд в автобусах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найбільші автобусні компанії Великобританії запропонували владі ввести безкоштовний проїзд для безробітних жителів країни, щоб допомогти їм скоріше знайти роботу. Як пише газета The Guardian, схемою зможуть скористатися до 800 тисяч британців, які залишилися без робочих місць.

Британці зможуть використовувати для безкоштовного проїзду в автобусах карту Jobcentre Plus. Вона вже дозволяє тим, хто шукає роботу більше трьох місяців, отримувати 50-відсоткову знижку на проїзд у поїздах. Планується, що дія програми почнеться з січня 2013 року.

Під контролем компаній – ініціаторів програми допомоги безробітним перебувають близько 70 відсотків автобусних маршрутів в Англії, Уельсі і Шотландії. Учасниками стали як найбільші автобусні компанії країни (Arriva, First, Go-Ahead, National Express і Stagecoach), так і регіональні перевізники (Trent Barton, Kinchbus, Blackpool Transport, Cardiff Bus і Network Warrington).

У третьому кварталі поточного року рівень безробіття у Великобританії становив 7,8 відсотка. Без роботи в країні зараз перебувають 2,514 мільйона осіб. При цьому число бажаючих скористатися пільгами для безробітних досягло 1,58 мільйона осіб.

До списку новин