загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тігіпко пропонує звільнення від Пенсійного фонду для обраних роботодавців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет Міністрів України затвердив проект Закону „Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб”. Відповідне рішення Уряду прийняв на засіданні 14 грудня 2012 року.

Проект акта на засіданні Уряду представила заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова. Вона поінформувала, що законопроект розроблено на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки з метою вдосконалення порядку покриття фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

Зокрема, пропонується:

- звільнити роботодавців (підприємства та організації) від зобовязань відшкодовувати Пенсійному фонду кошти на виплату і доставку пенсій, які призначені на пільгових умовах;

- запровадити додатковий тариф єдиного внеску за працівників, які працюють в шкідливих умовах на посадах, що дають право на пенсію на пільгових умовах;

- розтермінувати заборгованість підприємств, установ та організацій з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, яка склалася на 1 січня 2013 року, на 36 календарних місяців.

При цьому на виплату пенсій шахтарів та інших провідних професій вуглевидобування та металургії, а також працівників сільськогосподарських підприємств, які перебувають на фіксованому сільськогосподарському податку, буде продовжуватися відшкодування з державного бюджету.

Як повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, запровадження додаткового тарифу забезпечить надходження до Пенсійного фонду України коштів на виплату пенсій, які призначені на пільгових умовах, у сумі, що передбачена проектом бюджету Фонду на 2013 рік.

До списку новин