загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінпраці пропонує підвищувати пенсійний вік для жінок поступово - з 2012-го до 2021 року, - прес-служба

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні підвищуватиметься пенсійний вік, але поступово. Уряд сподівається, що завдяки здійсненню реформ зростатиме рівень життя населення, а відповідно й тривалість самого життя. І тоді процес підвищення віку виходу на пенсію сприйматиметься як закономірний і необхідний факт.

Підвищення пенсійного віку здійснюватиметься двома шляхами. Перший – це поступове вирівнювання пенсійного віку жінок та чоловіків. Мінпраці пропонує підвищувати пенсійний вік для жінок з 2012-го до 2021 року.

У 2012 році передбачається розпочати підвищення пенсійного віку для жінок через щорічне його збільшення на 6 місяців - до досягнення 60 років. Наприклад, у 2012 році пенсійний вік для жінок становитиме 55 років і 6 місяціву 2013 році  - 56 років і т. д. Таким чином, у 2021 році пенсійний вік для жінок досягне 60 років.

Другий напрямок пенсійної реформи  стосуватиметься тих, хто увійде в другий рівень накопичувальної пенсійної системи на дату впровадження ІІ рівня (до кінця 2012 року). Ці громадяни виходитимуть на пенсію у 65 років. Але це стосуватиметься лише осіб, котрим зараз менше 35 років. Тому що, за розрахунками спеціалістів, для побудови накопичувальної системи другого рівня знадобиться 30 років

У 2009 році в Україні середня тривалість життя у жінок становила 74 роки, у чоловіків – 62,3 року.

До списку новин