загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські пенсіонери готуються до кінця світу.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мало того, що весь світ готується до подій 21 грудня, так ще й громадяни України починають не просто вірити в ці розповіді, а й думати, як цього уникнути, що приготувати і де ховатися, в підвалі або льосі.

Дивно, але розповідям про кінець світу повірили ті, від кого можна було б цього менше всього чекати - пенсіонери. Незважаючи на невеликі пенсії, вони почали у всю готуватися до очікуваного Апокаліпсису - скуповують у магазинах свічки, консерви та інші продукти довгострокового зберігання. Продавці кажуть, що давно не пам'ятають такої масової скупки продуктів тривалого зберігання з часів кризи 2008 року.

Відповідно, ці продукти почали безпідставно дорожчати - виробники, бачачи такий масовий попит, теж хочуть нажитися на «кінець світу», хоча, за такою логікою, гроші їм вже не знадобляться, якщо Апокаліпсис буде.

У Дніпропетровській і Запорізькій областях України в мережах популярних супермаркетів починають вводити обмеження на продаж свічок та консервів - не більше 5-7 в одні руки. Але ж це не дефіцит - і наші люди спокійно вирішили проблему - просто ходять в магазин кілька разів.

До списку новин