загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одиноким пенсіонерам Іспанії знайдуть компанію на Різдво

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Будинки для літніх в Іспанії запрошують пенсіонерів на святкування Різдва.

В рамках кампанії "Жодної самотньої літньої людини на Різдво" в пансіонах людям старше 65-ти років буде надано 1 000 місць для зустрічі свята в компанії однолітків. 

Як пояснив президент федерації пансіонів Хосе Альберто Ечеваррія, акція задумана, щоб допомогти пенсіонерам, які страждають від браку соціальних контактів або живуть на самоті, пише Euromag.ru.

Метою програми є посилення інтеграції та соціалізації людей похилого віку та громадян, які потребують допомоги з боку інших людей. Крім того, програма займається організацією збалансованого харчування для своїх учасників і навчанням їх новим технологіям.

До списку новин