загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери влаштували акцію протесту у Мадриді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тисячі людей вийшли на акцію протесту в Мадриді. Вони вимагають в уряду Іспанії скасувати рішення про призупинення зростання пенсій.

Згідно із законами країни, щороку виплати мають індексуватися відповідно до рівня інфляції. Іспанська ж влада у 2012-ому відмовилася збільшувати пенсії через економічну кризу. Таким чином, уряд заощадить майже 4 мільярди євро. Пенсіонери ж заявляють, що через попередні антикризові заходи вже залишилися без значної частини грошей. Вони вимагають повної індексації виплат й погрожують новими акціями протесту. Крім Мадрида, демонстрації пройшли ще в 55 містах по всій Іспанії.

Кандідо Мендез, лідер профспілки: "Ми рішуче відкидаємо рішення уряду Іспанії про замороження пенсій. Через високий рівень безробіття багато сімей живуть на гроші, які отримують дідусь чи бабуся. Без зростання виплат, вони опиняться у злиднях"

До списку новин