загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

По 15 тисяч гривень – «виснаженим» депутатам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд України повідомив, що середня пенсія в нашій країні станом на 1 жовтня 2012 року становила 1438 грн. При цьому мінімальна – 882 грн, а максимальна – 15624 грн (тобто вона у 18 разів перевищує мінімальну). По понад 15 тисяч гривень щомісяця у нас в країні отримує 964 пенсіонери. Усі вони – виснажені «важкою працею» народні депутати. Не бідують на заслуженому відпочинку і судді, маючи щомісяця в середньому 7575 грн пенсії, та прокурори – 6588 грн. Приблизно по три тисячі гривень отримують держслужбовці та чорнобильці.

Для порівняння – 135756 українців, за даними Пенсійного фонду, змушені якось виживати, отримуючи мінімальну соціальну пенсію у розмірі 882 гривні…

Мирослава КОСЬМІНА

До списку новин