загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів’яни побачили корони різних країн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На виставці зібрані вінці, корони, головні убори як світської, так і духовної влади з різних історичних епох. Зокрема, тут можна буде побачити головні убори, які носили правителі Єгипту, Шумеру, Римської імперії, Російської імперії, Візантії, ацтеків, майя, інків.

«Найголовніше для нас було зробити копії вінців, що стосуються історії України. Ми зробили копію корони Данила Галицького, а також копії вінців св. Володимира та Анни. За основу корон ми брали фрески, монети», – розповів віце-президент Фонду Бориса Возницького Ігор Жук, який брав участь у створенні експонатів.

Головні убори – це, насамперед, символи, що повинні донести у свідомість людей правду про велике служіння та велику відповідальність перед нащадками людей, які були наділені владою.

До списку новин