загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Євродепутат радить росіянам змиритися з рухом України до Європи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова комітету закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок (Європейська народна партія) перед прибуттям до Києва відвідав Москву. Під час зустрічі з російським державним керівництвом, за його власними словами, євродепутат наголосив на неприпустимості “використання енергетичних питань, як політичного інструменту”. Крім того, у Москві голова комітету закордонних справ Європарламенту дав зрозуміти своїм співрозмовникам, що Україна врешті-решт підпише Угоду про асоціацію з ЄС.

Таке підписання, однак, виключатиме входження держави до ЄврАзЕС та Митного союзу пострадянських держав, зауважив Брок у четвер, 20 грудня, під час прес-конференції в Києві. За його словами, позиція Європарламенту та Єврокомісії полягає в тому, що Україна не може одночасно перебувати в Митному союзом з іншими пострадянськими республіками та мати зону вільної торгівлі з Євросоюзом, оскільки це суперечить одне одному. Водночас, євродепутат наголосив, що в Брюсселі очікують, що Україна матиме і хороші економічні відносини з Росією.

Домашні завдання Києва

У Києві Брок зустрівся з українським прем’єр-міністром Миколою Азаровим і головою Верховної Ради Володимиром Рибаком. Євродепутат звернув увагу своїх співрозмовників на головні причини, які нині перешкоджають підписанню Угоди про асоціацію України з ЄС та створенню зони вільної торгівлі.

Першочерговим домашнім завданням Києва Брок вважає розв’язання проблеми політв’язнів. “Справи Тимошенко і Луценка мають бути вирішені від самого початку”, – наголосив євродепутат. Він закликав Київ припинити застосовувати вибіркове правосуддя відносно опонентів влади і нарешті реформувати правову систему України.

Реформування, на думку євродепутата, потребує й українське виборче законодавство. Причому зміни слід провести у відповідності з рекомендаціями Венеціанської комісії. Перевибори депутатів парламенту на п’ятьох округах та вибори Київради і столичного мера навесні наступного року мають відбутися вже за новими виборчими правилами, наголосив депутат Європарламенту Ельмар Брок.

Олександр Савицький

До списку новин