загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рибачук: Сучасний світ забирає приватність в обмін на комфорт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В умовах технічного прогресу ми оточені гаджетами. Сучасний світ забирає приватність, надаючи певні послуги і зручності. Про це заявив політик і громадський діяч Олег Рибачук під час лекції у Львові 22 грудня.

 

„Я розумію, що мій телефон – це не мій телефон, а це частина безпеки України. Це певні реалії”, - зазначив він і сказав, що змирився із тим, що його телефон прослуховують. На його думку, уникнути цього можна, лише оселившись у хатинці в Карпатах без сусідів, Інтернету, телефону та доріг.

Також під час лекції він сказав, що люди платять за кар’єру тим, що розривають зв’язок із природою.

„Люди із містечок і сіл, де можна побачити природу, у пошуках роботи і можливості кар’єрного росту переїжджають у великі міста, і це все має ціну. А ціна така, що ви вже не бачите сонця і природи. Ви втрачаєте зв’язок, і за можливість мати кар’єру платите відповідно”, - сказав він.

Нагадаємо,  22 грудня  лекцію «Від I-phone до I-Ukraine» Олег Рибачук прочитав з нагоди шостої річниці pro.mova.

До списку новин