загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер стане батьком в 94-й раз

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

При цьому мало хто сумнівається, що глава сімейства найближчим часом увійде в «клуб 100».

Як повідомляє ИТАР-ТАСС, у той час, як його найближчий, далеко відстав конкурент, батько 52 дітей від 12 дружин Салем Джума в свої майже 80 років швидше за все вичерпав колишню силу і можливості, як він сам вважає, то його більш молодий і більше успішний співвітчизник Даад не збирається зупинятися на досягнутому. Як писала в 2009 році газета National, у свої 60 років, незважаючи на ампутацію ноги, він мав 16 дружин, які нагородили «батька-героя» 86 дітьми.

Однак, на відміну від зразкового сім'янина Салема Джума, який, нехай за допомогою дружин і дітей, може відновити в пам'яті імена своїх нащадків, для Даад найважливіше «число». Він з величезним трудом перераховує своїх дружин - оманок, еміраток, індіанок, марокканок, пакістанок, суданок і навіть не намагається згадати імена своїх синів і дочок. За його словами, перше одруження було просто інтрижкою, з сімома обраницями він розлучився, три померли, а ще три, за його словами, «зникли і більше не поверталися».

За минулі два з половиною роки він не втрачав часу дарма, значно омолодив «склад» своїх законних трьох жінок. За нехитрим підрахунками на пальцях через два роки еміратець планує досягти заповітної мети, яку навряд чи хто зуміє повторити. Але чи зупиниться він на цьому здавалося б недосяжному рубежі?

«Якщо у мене в кишені 100 монет і, йдучи по вулиці, я побачу ще одну монету, то обов'язково підніму її, незважаючи на те, що вже багатий». Судячи по здоровим міркуванням Даад - навряд чи він «подасть у відставку».

Одним словом, почесний багатоженець продовжує робити все від нього залежне, щоб повернути назад негативну тенденцію зниження рівня народжуваності в Об'єднаних Арабських Еміратах, де, за останніми даними, на кожну сім'ю припадає в середньому двоє дітей.

Треба віддати належне і владі еміратів Абу-Дабі і Аджмана, де ДаадАбдул Рахман звив своє родинне гніздечко. Крім військової пенсії, суперотец отримав грошову субсидію в розмірі 600 тис. дирхамів (близько 163 тис. доларів), держава виділила йому ще два нові будинки, а його дружини народжують і користуються безкоштовними медичними послугами в державних госпіталях.

До списку новин