загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Київському ботанічному саду відкриється нова експозиція – «Корейський сад»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На території Національного ботанічного саду ім. Гришка НАН України планується 27 грудня урочисте відкриття нової ділянки "Корейський сад", який наразі буде другим у світі і єдиним на пострадянському просторі.

Про це повідомляє сайт turystam.in.ua.

В експозиції "Корейський традиційний сад" представлена копія павільйону (пагоди), в якому бували корейські королі. "Зовнішній вигляд цього павільйону схожий на павільйон "Аер’юнджун", що знаходиться в Палаці Чангдук у Сеулі, в Кореї. "Аер’юн" в дослівному перекладі означає "Любов до лотоса", який символізує благородну вдачу корейських учених мужів, котрі зберігали дух і мужність перед обличчям небезпеки. 1997 року Палац Чангдук був визнаний ЮНЕСКО частиною світової культурної спадщини", - зазначається в повідомленні.

Важливою складовою "Корейського традиційного саду" є корейська брама. Вона побудована в традиційному корейському стилі з символом "тегеук" (символ інь-янь).

В експозиції буде представлене розмаїття рослинного світу Кореї. Національним символом Республіки Кореї є квітка гібіскуса (Мугунхва). Крім того, ряд цінних видів флори Кореї збагатить експозиційно-колекційні фонди ботанічного саду.

До списку новин