Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

Пам’ятка для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ЯКЩО ВИ ВИЇЖДЖАЄТЕ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ ЗА КОРДОН, ВАМ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЬ ДО ТЕРИТОРІЛЬНОГО ОРГАНУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ З ЗАЯВОЮ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ:

Пенсія, яку Ви отримували в Україні до виїзду на постійне місце проживання в іншу країну, за Вашою заявою може бути виплачена за шість місяців наперед перед від’їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Надалі виплата пенсії в Україні припиняється. До заяви про припинення виплати пенсії подається закордонний паспорт з відповідним записом про виїзд на постійне проживання за кордон та талон про зняття з реєстрації за місцем постійного проживання.

Виплата пенсії за кордон можлива лише за наявності двостороннього договору (угоди) про соціальне забезпечення між Україною та державою,  до якої Ви виїжджаєте на постійне проживання

У разі виїзду на постійне проживання до країн Співдружності Незалежних Державце такі країни якАзербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Російська Федерація, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан) пенсія, яку Ви отримували в Україні до виїзду на постійне проживання в одну з цих країн, за Вашою заявою може бути виплачена за шість місяців наперед перед від’їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Надалі виплата пенсії в Україні припиняється.

Після переїзду Вам потрібно звернутись до територіального органу за новим місцемпроживання з заявою про призначення Вам пенсіїПенсію Вам буде призначено зазаконодавством держави нового місця проживання.

У разі переїзду до таких країняк Естонія, Латвія, Литва, а також Болгарія, Іспанія, Словаччина, Чехія пенсія, яку Ви отримували в Україні до виїзду на постійне  проживання водну з цих країнза Вашою заявою може бути виплачена за шість місяців наперед перед від’їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійногопроживання.

Після переїзду Вам потрібно звернутись до територіального органу з призначення пенсії з заявою про переказ Вам пенсії, призначеної в Україні. В заяв слід вказати назву органу Пенсійного фонду в Україні, в якому Ви перебували на обліку перед від’їздом за кордон. Ця заява разом з документами, які підтверджують Вашу реєстрацію за новим місцем проживання, надсилається до Пенсійного фонду України (01014 м. Київ-14, вул.. Бастіонна, 9), який приймає рішення щодо переказування Вам пенсії. При цьому потрібно дотримуватись вимоги щодо повідомлення «про знаходження в живих особи, яка отримує пенсію» за зразком бланку, який буде Вам надсилатись Пенсійним фондом України щорічно для його заповнення та повернення на адресу Фонду.

До списку новин