загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Досить багато видань передрукували вигадану новину про призначення Андрія Шевченка керівником Пенсійного фонду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

26 грудня низка відомих інтернет-видань розмістили придуману новину про "призначення" футболіста Андрія Шевченка на посаду голови Пенсійного фонду.

Зокрема, фейкова новина з'явилася на таких виданнях: Спорт Экспресс в Украине, Газета.ru, Советский спорт, Sports.ru, Eurosport.com. Варто зазначити, що два останні сайти через деякий час зняли ці новини.

Замітка про Шевченка з'явилася на сайті UaReview, який спеціалізується на публікації вигаданих новин.

Автори новини також "процитували" Наталію Королевську, яка разом з Шевченком провалилася на виборах Верховної Ради: "Андрій Шевченко, протягом всього часу нашої з ним співпраці, показав себе як людина серйозна і відповідальна. Він не раз заявляв, що прийшов у політику всерйоз і надовго. До того ж, Андрій вже завершив свою футбольну кар'єру, а тому прекрасно розуміє потреби людей, які виходять на пенсію. Я впевнена, що це розуміння, разом з його професіоналізмом, допоможе Шевченку стати гідним головою правління Пенсійного фонду".

Нагадаємо, раніше низка видань, а також впливове агентство Інтерфакс розмістили вигадану новину видання UaReview про священика, який нібито побив кадилом чотирьох учасників панк-групи Dick Revolt, які прийшли до церкви з інструментами, надівши на голову панчохи.

До списку новин