загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Корисні поради про те, як витрачати гроші і бути щасливим

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Той факт, що глава сім'ї - бізнесмен (або вумен) витрачає гроші на сім'ю - не заперечується. Хтось при цьому почуває себе на вершині блаженства, хтось - що його використовують, а хтось відчуває себе білкою в колесі, яка взагалі перестала розуміти, що реально їй потрібно від життя і як від цього отримати максимум задоволення. 

 

Фахівці Міжнародного Інституту Соціальної Екології (МІСЕ) провели багато серйозних робіт з вивчення діяльності фірм та приватних підприємців, і прийшли до висновку, що при розрахунку пропорцій вкладення коштів в себе, сім'ю тощо бізнесмен повинен розглядати себе і в ролі людини, як фізичної істоти , і в ролі представника ділового світу. В такому випадку він повинен забезпечувати зародження нових сил і енергій за двома напрямками: для себе - просто людини і для себе - бізнесмена.

 

У сім'янина і бізнесмена розподіл коштів відбувається за певними законами. Порушення цих законів "загрожує". Але поки його запити перебувають в межах допустимого, його доходах і розвитку справи нічого не загрожує.

 

Щодо сім'ї "допустимий" означає наступне. Бізнесмен забезпечує сім'ю, це означає - нормальне харчування, одяг, житло, без зайвого шику, але і без жебрацтва. Для цього потрібно розрахувати не Кабмінівську, а свою власну споживчу корзину, виходячи з оптимальних потреб свого класу, що дають відчуття комфорту.

 

Еталоном може служити середня зарплата, прийнята в даній місцевості (для стислості позначимо її за одиницю виміру - з /п). Де ж взяти цю шукану цифру?

 

Дослідники рекомендують брати її з преси, де періодично публікуються дані про так звану "вартості споживчого кошика", і множити її на три. Ми-то розуміємо, що "запропонований урядом рівень життя", це "наш рівень смерті", тобто будь-якій нормальній споживачеві з такою корзиною буде ой, як нелегко!

 

Адже навіть в питанні споживання туалетного паперу на душу населення Кабмінівські норми припускають, що людина харчується, як пташка, і що одного рулону на місяць йому вистачить "з головою"!

 

Тому, коли ми говоримо "нормальний рівень", то розуміємо, що мова йде про гідного життя, а не про існування. Фахівці МІСЕ з теоретичних розрахунків та експериментальних даних встановили, що для надійного, комфортного існування живого об'єкта необхідно, щоб він мав у своєму розпорядженні мінімум трьома умовними одиницями життєзабезпечення (так званий коефіцієнт надмірності, в даному випадку дорівнює 5).

 

Наприклад, одяг. Чоловікові потрібна не одна пара брюк, а як мінімум три - для дому, для роботи і для "виходу". Нормативи ж пропонують чоловічий костюм купувати раз у п'ять років, а пару джинсів - раз на сім. Але якщо говорити ще й про естетичні чи смакових перевагах, то необхідно визнати, що потрібно враховувати не тільки добротність і охайність тієї ж одягу, а й можливість з її допомогою підкреслити або завуалювати якісь якості своєї фігури або характеру. У такому випадку коефіцієнт надмірності доходить вже до 6, 7 і більше.

 

Спираючись на ці дані, бізнесменам-одинакам, тобто приватним підприємцям, рекомендується:

 

Витрачати на власні потреби не менше п'яти з /п, якщо він, як людина і як бізнесмен, досяг стадії помітності.

 

Якщо маєш двох членів сім'ї, наприклад, дружину і дитину, то кожному необхідно виділяти не менше, ніж за 1 з /п. Якщо співмешканців більше, то на всіх рекомендується додати не більше 0.5 з /п.

 

Загальний рівень споживання самого бізнесмена і його сім'ї на стадії розвивається бізнесу не повинен перевищувати 7 з /п. Цифра 7 - це Божественне число, відповідне фізики людини, тобто його 7-ми чакрам.

 

Якщо є які потребують батьки або колишня дружина і дитина, то їм треба виділяти ще 2 з /п, це борги минулого, які необхідно платити.

 

Таким чином, виходить:

 

5 з /п (собі) 2 з /п (своєї сім'ї) 2 з /п (на стороні або батьки) = 9 з /п.

 

Це максимальне число. Цифра 9 - позиція повної гармонії з точки зору енергетики людини і його зв'язки з різними планами існування матерії.

 

Якщо претендентів на допомогу більше або хочеться збільшити суму, що віддається на зміст, то відрахування повинні робитися із суми в 5 з /п, т.к. загальну суму в 9 з /п перевищувати не рекомендується, інакше потрапляєш в зону ризику, до тебе буде прикута пильна увага силових структур, і може статися вилучення доходу або "знекровлення" незміцнілого ще бізнесу.

 

Найсмішніше, що підприємець, "бігаючий в колесі", дуже часто задається питанням: "А куди йому витрачати" особисті "5 з /п?" Адже і часу-то "гульнути" як слід ні. Але щастя, а в даному випадку, конкурентоспроможність його в своєму середовищі, не тільки в "гуляннях".

 

Вчені 5 з /п настійно рекомендують витрачати на задоволення фізичних потреб, на кошти, що створюють і підтримують імідж, на представницькі витрати, на підвищення професійних якостей, і, можливо, на участь в ризикованих операціях, наприклад, дача в борг (плата за придбаний досвід, за "відчуття" ринку) і тільки на останньому місці розваги, відпочинок, включаючи азартні ігри.

 

Всупереч розхожій думці соціальні екологи впевнені, що азартні ігри необхідні для порушення емоційної оболонки людини. При уявній "аморальності" знання того, як поставити собі на службу "шкідливі звички", може стати "страшної" силою. Адже не секрет, що люди грають в казино, але важливо знати, скільки грошей ти можеш собі дозволити для цього, не порушуючи правила правильного поводження з грошима, ти фактично в безпеці. Програш тебе "не покалічить", а виграш стане приємним доповненням до адреналіну.

 

Як тільки наведені вище співвідношення порушуються, людина часто відчуває себе дискомфортно, тому що або він занадто сильно виділяється на рівні соціуму, і вся його діяльність починає упереджено відслідковуватися, або він зраджує своє "бізнес-майбутнє".

 

Представники солідних фірм теж підкоряються цим же законам. Але різниця полягає в тому, що у фірмі працює більша кількість людей, необхідно вести сувору бухгалтерську звітність, тому розподіл прибутку йде по-іншому, тобто залежить від багатьох додаткових факторів.

 

Якщо фірма вже має високі стабільні прибутки, то керівник фірми забирає собі, не розгойдуючи надто сильно «карму», не більше 9 з /п (в цю суму входить і офіційна з /п, яка включається в ціну товару, послуг). Останнє має розподілятися на гідну зарплату своїм співробітникам, тому що вони - його команда, сім'я в діловому сенсі. Чималий відсоток повинен йти на розвиток бізнесу, на підвищення кваліфікації, щоб надалі мати стабільні прибутки. Якщо в справі кілька власників, то вони отримують дохід, згідно з вкладеною частці, а вже до решти прибутку застосовні всі перераховані закони.

 

І можливо, на перших порах дана формула виглядає дещо "сюрреальності", але саме такий розподіл бюджету дозволяє людині почати осягати мистецтво коректного управління грошовими потоками.

До списку новин