загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З 1 січня зросли пенсії?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно із Законом УкраїниПро Державний бюджет України на 2013 рік”, з 1 січня 2013 року збільшуються соціальні стандарти, які впливають на розмір пенсій, а саме : прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць – 1108.00 грн., прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність – 894,00 грн., мінімальна заробітна плата - 1147,00 грн.

Мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу, а мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок – 30 років страхового стажу встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Тобто з 1 січня 2013 року мінімальний розмір пенсії становитиме – 894 ,00 грн ( з 1 грудня 2012р. становив 884 грн )

Виходячи із зміни розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.01.2013 року відповідно зростуть і розміри надбавок та підвищень до пенсій, що розраховуються у відсотках до цього показника, а саме:

пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону УкраїниПро пенсії за особливі заслуги перед Україною”; • підвищення дітям війни відповідно до Закону УкраїниПро соціальний захист дітей війни” ; • підвищень, передбачених Законом УкраїниПро статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захистута доплати до підвищень ; • мінімальних розмірів пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону УкраїниПро пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб ”; • надбавки на утриманців відповідно до Закону УкраїниПро пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” ; • підвищень, передбачених Законом УкраїниПро жертви нацистських переслідувань” ; • додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоровю та компенсаційної виплати за втрату годувальника відповідно до Закону УкраїниПро статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” ; • мінімальних розмірів пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС ; • щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ; • державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни з числа військовослужбовців 1,2,3 груп та інших інвалідів війни 1,2,3 груп ; • щомісячної державної адресної допомоги інвалідам війни та учасникам бойових дій ; • мінімальних розмірів пенсії непрацюючим шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці” • доплати до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання .

Виходячи із розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць проводиться перерахунок надбавки, передбаченої Законом України “Про донорство крові та її компонентів ”, яка становитиме з 1 січня 2013 року – 110,80 грн ( 1108,00 * 10% ).

Перерахунок пенсійних виплат у зв”язку зі зміною прожиткового мінімуму органами Пенсійного фонду області буде проведений автоматизованим способом. Уже в січні понад 600 тис. пенсіонерів області отримають пенсію у збільшеному розмірі.

До списку новин