загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи є життя на Марсі? Студенти-біологи Одеського університету вивчатимуть позаземне життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для студентів факультету біології, що навчаються в Одеському національному університеті імені І.Мечникова, введений унікальний у своєму роді курс - тепер майбутні біологи зможуть слухати лекції про позаземне життя і вплив космосу на навколишній світ.  

Керувати новим курсом буде Михайло Рядов - доцент кафедри астрономії Одеського університету. За його словами, мета нововведення - допомогти студентам отримати нові знання, розширити їх кругозір в області астробіології. Відвідувати новий курс зможуть не тільки біологи-класики, але й мікробіологи, яким також може стати в нагоді отримана інформація про формування біологічних систем під впливом космічної радіації, Сонця і Місяця.  

Тривалість нового курсу - один семестр. Лекції будуть читатися в новій мультимедійній аудиторії, а практичні заняття планується проводити в університетській обсерваторії. Після прослуховування повного курсу з астробіології для отримання заліку студенти повинні будуть здати тест і виконати творчу роботу, грунтуючись на отриманих відомостях про позаземне життя.  

До списку новин