загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як жити довго в щасті й радості. Заповіді 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

НЕ БІЙТЕСЯ ЗАБУТТЯ

Читати треба не багато, читати треба добірне. Ви ж полову не їсте, не п’єте з болота…

Без вранішньої молитви, як без одягу, я не виходжу на вулицю. Одягайте в молитву оголену після ночі душу. Одягайтеся в неї, як в одяг для світу. Одягайтеся – як у лати для боротьби.

Я навчився за раз споживати одну їжу – або м’ясо, або рибу, або молочне, або злаки. Не змішуючи їх. Навіть ведмідь, котрий їсть усе і часом голодує, їсть роздільно. Або рибу, або мед, або ягоди й листя. Якщо пощастить уполювати дичину, він прикопає її, привалить камінням, щоб підготувати шлунок до м’яса.

Першим, що висаджували в грядку в моєму селі, – була цибуля. Без неї ніяк. Це й головні вітаміни, і лік від застуд, і приправа до всіх страв. Та найбільша цінність цибулі в тому, що вона молодить нас, прочищає мозок, освіжає пам’ять і дає добрий настрій.

Від жіночих хвороб і геморою дуже помічний часник. Ним натирають цеглину, нагрівають її, кладуть у відро і сідають згори. Так само добре дихати при застуді й кашлі.

Масажі – добра справа, та не завжди є на це змога. Тут можна й самому зарадити. Виріжте невелику (до метра) осикову паличку, обріжте сучки. Побийте себе легенько нею, все тіло. Робіть це голяка. Робіть так, коли втомлені, слабі, хворобливі. Паличка прожене недуги, відновить сили.

Якщо ви гладкі і хочете позбутися жиру, вдумливо приповідайте, коли миєтеся: «Як це мило змивається, так і мій жир спливає з водою». Вода велику силу має!

Жир «топить» і капустяний сік, а також настій кукурудзяних приймочок, який по 1 столовій ложці споживайте 4 рази на день до їди. Зайві кілограми спалять і ранкові вправи, які слід робити до снідання.

Ніколи нікому не переч і не заперечуй того, що кажуть. Немає однакової пари очей, кожна бачить світ по-своєму. І в кожного своя правда. І в тебе теж своя, хоча і вона може когось подивувати.

Слухай інших і приймай почуте. Але вір лише тому, що сам побачиш. Я ніколи не повірив би, що дитина за кілька місяців перетвориться в старого діда. Якби це не сталося на моїх очах. І стрічав дев’яностолітнього, що став батьком… Світ чудесами повниться.

Закон парування людей дуже простий. Чоловік з першого погляду бачить у жінці тільки тіло й очі, а все інше домислює собі. Жінка чує тільки голос і вгадує потрібний їй запах, а все інше навіює собі. Так вони знаходять одне одного, поєднуються природою.

Нічим люди так не легковажать, як своїм здоров’ям. І нічого не бажають так багато іншим, як здоров’я.

Не бійтеся вмирущості, не бійтеся забуття. Робіть те, що переживе вас. Те, що зробите лише ви і ніхто інший. Робіть щось для загального добра, для батьківщини. Живіть і робіть так, щоб за вас помолилася незнайома, зовсім чужа людина. Ці молитви любі Господеві.

Будуйте будинок для родини. Садіть дерева, які доглядатимуть діти й онуки. Шануйте релігію предків, дотримуйтесь батьківських звичаїв і родинних свят, не забувайте річниці старших і помагайте ставати на ноги молодим… У цьому й закладена наша вічність. Пам’ятаймо, що смерть приходить не від старості, а від забуття.

ВЕРШИНИ І СПУСКИ ЖИТТЯ

Повірте: все, що найліпшого є в інших, ви теж маєте. Його лише належить відкрити в собі, звільнити від сміття.

Не дочікуйся говіння, щоб очистити організм від скверни. Коли чуєш хруст у кістках, – починай голодувати. Хоча б два дні на тиждень не вживай тваринних жирів, молочного, солодкого і того, що куплено в магазині. Тільки те, що виросло на землі. Це вже перша очистка.

Життя твоє – день твій нинішній. Саме твій день.

Не думайте, що в старості не можна кохати. Якраз і старіють тому, що перестають закохуватись. Хтось гадає, що вершина щастя – молодість. Але на вершинах дмуть вітри і січуть блискавиці. А справжнє щастя дочікується нас на спуску.

Ось як гарно сказав один відомий чоловік перед смертю: «Якби в мене було ще трохи життя, я не пропустив би й дня, аби не сказати близьким людям, що їх люблю. Я не сказав би всього, що думаю; я більше б думав про те, що кажу. Я б цінував речі не за їхньою вартістю, а за їхньою значущістю. Я спав би менше, мріяв більше, усвідомлюючи, що кожна хвилина із заплющеними очима – це втрата шістдесяти секунд світла. Я ходив би, коли інші від цього втримуються, я прокидався б, коли інші сплять, я слухав би, коли інші говорять».

Мій дід ніколи не застуджувався. Коли відчував нежить, увечері лікувався за рецептом, якого навчив його бессарабський циган. Запарював кухоль червоного вина, вкидав стручок червоного перцю, ложку меду і дрібку кориці. Споживав це маленькими ковтками і лягав на печі під овечі шкури. Вранці був здоровий.

Якщо добре придивитися: друг і ворог – це дві половини одного тіла. І чужого, і твого. Виберіть у лісі листяне дерево, яке вам подобається. Обхопіть стовбур руками, притуліть до нього чоло, груди, живіт, коліна. Попросіть собі від дерева сили й здоров’я. Стійте так до 20 хвилин, якщо не втомитесь. Можете відчути кволість серця або навпаки – прискорене биття. То дерево лікує вас.

До списку новин