загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зміни пенсійного законодавства торкнуться лише майбутніх пенсіонерів – Валентина Никитенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Урядовий законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", який понад місяць тому був поданий до Верховної Ради, активно обговорюється у суспільстві. Свої пропозиції висловлюють профспілки, роботодавці, вчені та експерти. Однак не бракує й безапеляційної критики.

Про те, які ж насправді новації пропонує уряд запровадити цим законопроектом, кореспондент УКРІНФОРМу попросила розповісти заступника голови правління Пенсійного фонду України Валентину Никитенко.

- Валентино Степанівно, чому, на Вашу думку, таке неоднозначне у суспільстві сприйняття запропонованих пенсійних змін?

- Справді, у ці дні звучить чимало критичних зауважень та нарікань. Але критикувати завжди простіше, аніж щось реально запропонувати і вирішувати питання, як того вимагає ситуація.

Хочу навести такий приклад. Я була у відрядженні в Німеччині ще в 1995 році. Тоді для мене стало справжнім відкриттям, що в бундестагу на розсуд парламентаріїв було винесено питання пенсійного забезпечення не через п'ять чи десять років, а аж у 2020 році.

Тобто, якщо влада країни по-справжньому дбає про стабільність своєї пенсійної системи, вона мусить наперед планувати кошти, які мають надійти у розпорядження літніх людей. Пенсійні питання слід розглядати не лише в контексті сьогоденних проблем, а й далекої перспективи. Інакше про позитивний результат годі і мріяти.

Сучасна система пенсійного страхування в Україні нині складна і дійсно потребує радикальних змін. У спадок від радянських часів ми отримали чимало норм законодавства, яке діє й дотепер. Окрім того, маємо 28 пільгових категорій громадян, пенсії яким призначаються зі зниженням пенсійного віку. А це означає, що люди йдуть на відпочинок на 10 чи 5 років раніше від загально встановленого в Україні пенсійного віку. До речі, таких у державі налічується чимало - 2,4 мільйона осіб.

Акцентую на цьому увагу не тому, що я категорично проти пільговиків. У кожній державі вони були, є і будуть. Веду мову про те, що, якби у країні діяла система корпоративних чи професійних фондів, з яких повинні фінансуватися пільгові пенсії, тоді б ці кошти не лягали важким тягарем на солідарну систему Пенсійного фонду. Звідси ми мали б і кращі фінансові можливості для збільшення рівня виплат літнім людям, які отримують звичайні трудові пенсії - вони, як відомо, у нас дуже малі. Рівень виплат двом третинам пенсіонерів не досягає й тисячі гривень. Хіба це великі гроші?

- Справді, прожити на них гідно майже неможливо, особливо за умов постійного подорожчання ліків, харчів, житлово-комунальних послуг.

- Саме тому уряд ініціював законопроект, який покликаний, насамперед, зменшити фінансове навантаження на ПФ, позбавити його від невластивих виплат та збільшити надходження внесків за рахунок розширення кількості працюючих. Лише торік дефіцит Пенсійного фонду досягнув понад 34 млрд грн. А якщо розпочати реформи найближчим часом, він зменшиться мало не вдвічі.

Я б виділила у законопроекті три визначальні складові. Це - обмеження пільг державним службовцям, удосконалення механізму призначення пенсій і запровадження накопичувальної системи, або другого рівня страхування.

Нагадаю, що законопроект про накопичувальну систему був прийнятий у першому читанні в 2007 році. На сьогодні він уже підготовлений до другого читання і, сподіваюся, найближчим часом буде розглянутий у Верховній Раді. Але для того, щоб запровадити його в життя, треба мати бездефіцитний бюджет ПФ і стабільну систему надходження страхових внесків.

На думку уряду, це може статися у 2013 чи 2014 році. І стосуватиметься накопичувальна система в обов'язковому порядку лише тих, чий вік не досягне 35 років. Старші люди також можуть відраховувати свої кошти на персоніфіковані рахунки другого рівня, але це вже залежатиме від їх власної волі. Рівень внесків стартуватиме з 2% зарплати і щороку збільшуватиметься на один відсоток аж до 7%. Але ще раз наголошую - передумовою запровадження другого рівня має стати збалансованість бюджету ПФ, оскільки попервах до накопичувального фонду спрямовуватиметься частина коштів із солідарної системи.

- Чого слід очікувати держслужбовцям і прирівняним до них категоріям?

- Якщо говорити про новації, то справді, законопроект пропонує істотно змінити підходи при призначенні спеціальних пенсій. Для них встановлюється відповідна "стеля", згідно з якою максимальна виплата не може бути більшою за 12 прожиткових мінімумів. Якщо сьогодні мінімальний розмір пенсій 750 грн, то максимальна пенсія становитиме 9000 грн. При збільшені прожиткового мінімуму, який цьогоріч змінюватиметься чотири рази, відповідно підвищуватиметься й ця "стеля". До речі, норма обмеження максимальних пенсій стосуватиметься не лише закону про держслужбу, а й абсолютно всіх 26 законів, за якими нині в Україні здійснюється пенсійне забезпечення.

Для державних службовців також передбачається, що в період роботи виплата пенсій проводитиметься на загальних підставах. Якщо журналіст, скажімо, комунального чи державного ЗМІ виходить на пенсію і продовжує працювати, то в період роботи йому буде виплачуватися лише частина пенсії - та, яка призначена на загальних підставах, тобто трудова. А після припинення трудової діяльності людина отримуватиме усі 100 відсотків своєї спеціальної пенсії.

Передбачено також збільшити період заробітної плати, за який буде враховуватися заробітна плата для призначення спеціальних пенсій. Сьогодні, відповідно до постанови Кабінету Міністрів N865, можна надавати довідки за 60 місяців свого перебування на державній службі, починаючи із 1 січня 1994 року, або ж за 24 місяці перед зверненням за призначенням пенсії. А новий законопроект вимагатиме врахування заробітку за 60 місяців і тільки.

Не виключене також зменшення розміру відсотку заробітної плати при нарахуванні пенсії. Якщо нині чинна ст.37 закону про державну службу передбачає, що пенсія нараховується в розмірі 80% плюс 1% за кожний додатковий рік, що перевищує необхідний стаж державної служби, але не більше 90%, то в теперішньому варіанті законопроекту ця норма встановлена лише в розмірі 80%. Зауважу, така норма стосуватиметься не лише закону про державну службу, але й низки інших законів - про прокуратуру, статус народного депутата, службу в органах місцевого самоврядування, наукові пенсії. Таким чином, запроваджується уніфікований підхід, завдяки чому абсолютно всі спеціальні закони приводяться до однієї норми - не більше 80% заробітку.

Отже, можна резюмувати, що пенсійна реформа найбільш відчутно торкнеться саме державних службовців. Вони більше не матимуть значної частини пільг та привілеїв, якими користуються зараз.

- Є й інші новації. Розкажіть про них.

- Важливим моментом законопроекту є збільшення необхідного страхового стажу для призначення пенсії в мінімальному розмірі. На сьогодні ст.28 закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачає, що мінімальна пенсія в розмірі прожиткового мінімуму призначається за наявності у чоловіка 25 років страхового стажу, а у жінок - 20. У новому законі пропонується змінити цю норму: право на мінімальний розмір пенсії будуть мати чоловіки за наявності 35 років роботи, а жінки - 30. Тобто, необхідний страховий стаж буде збільшено на 10 років.

Хочу зауважити, що це для України не є чимось неприйнятним. Ми поцікавилися середнім страховим стажем 13,2 млн нинішніх пенсіонерів, окрім військовослужбовців. З'ясувалося, що нині він становить 37 років і 6 місяців.

- З яких причин варто підвищити мінімальний страховий стаж?

- Нині ст.26 базового закону передбачає, що необхідним мінімальним стажем для призначення пенсії є 5 років. Це давало підстави людям, які ніколи в житті не працювали, прийти до Пенсійного фонду, укласти договір про добровільну участь у загальнодержавному пенсійному страхуванні, одноразово заплатити внески за п'ять років і гарантовано щомісяця отримувати пенсію в мінімальному розмірі.

От і виходило, що людина, яка пропрацювала 20 років із маленькою заробітною платою, наприклад прибиральниця чи сторож, заробила таку ж мінімальну пенсію, як і той, хто одноразово сплатив 8 тис. грн до ПФ.

Хіба це був чесний підхід? Тому одним із пріоритетів законопроекту "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" є встановлення соціальної справедливості у пенсійному страхуванні.

- Тепер щодо пенсій за вислугу років - їх не скасовують?

- У пенсіях за вислугу років, які призначаються зі зниженням пенсійного віку, скажімо, вчителям, лікарям, льотчикам, балеринам, окремим категоріям працівників залізниці, лісозаготівлі та іншим, змін немає. Вони як призначалися, так і призначатимуться з урахуванням тих вимог до віку та стажу, які існують на сьогодні.

- А як посилюється соціальний захист працівників бюджетної сфери?

- Тут також є суттєві зміни, які, впевнена, будуть сприйняті суспільством. Новий документ передбачає низку преференцій для працівників бюджетної сфери - учителів, лікарів, працівників культури, працівників соцзахисту, які матимуть змогу отримати одноразову виплату у десятиразовому розмірі призначеної їм пенсії. Але зауважу - лише при виході на пенсію після досягнення пенсійного віку. А ось ті, хто захоче скористатися механізмом призначення пенсії за вислугу років, одноразової виплати в межах 10 пенсій будуть позбавлені. Таким чином держава стимулюватиме вчителів або ж лікарів продовжувати працювати до настання загальноприйнятого пенсійного віку.

- І наостанок розкрийте механізм підвищення пенсійного віку для жінок, адже, як відомо, і тут передбачені компенсатори, які дають змогу жінкам збільшити свою пенсію.

- На період підвищення віку пенсія жінок збільшуватиметься на 2,5% за кожний рік. У результаті за десять років розмір їхньої пенсії може зрости ще на 25%.

Стосуватиметься підвищення віку й чоловіків, але не всіх, а окремої категорії - державних службовців. Для них із 2013 року вік виходу на пенсію встановлюється на рівні 62 років без права продовжувати своє перебування на державній службі.

І чи не найголовніше. Зміни до пенсійного законодавства, у разі їх ухвалення, торкнуться лише майбутніх пенсіонерів. Що ж стосується усіх осіб, які вже перебувають на заслуженому відпочинку, або ж тих, кому пенсія буде призначена до набрання чинності новим законом, то їхні права абсолютно не постраждають. За ними зберігаються всі їхні виплати, як і передбачено Конституцією нашої держави. Адже в Україні закони зворотної сили не мають.

- Дякую за інтерв'ю.

Наталія Андрусенко

До списку новин