загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вона прийшла не за грошима...

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

- Зараз принесли нові квитанції за комунальні послуги, треба віддати майже половину пенсії! Як же мені жити далі?! Ціни на їжу, на саме необхідне зростають щодня–плакала в моїй депутатській приймальні маленька, худенька пенсіонеркa. 

 -Я пропрацювала все життя, трудовий стаж – 45 років. А пенсію дали всього 980 гривень ! Скажіть мені, чому нинішня влада так по-хамськи ставиться до простих людей ?!

І таких відвідувачів- що прийшли не за матеріальною допомогою, а за правдою і справедливістю - стає все більше. Не тільки стареньких, а й молодих. Молоді зараз значно важче знайти роботу.

Але і цього владі мало, уряд Азарова законом про державний бюджет на 2013 рік суттєво обмежив соціальні виплати і пільги шістнадцятьом категоріям громадян, починаючи з чорнобильців, афганців, ветеранів, інвалідів та дітей війни й закінчуючи міліціонерами, лікарями, вчителями.

Гірка правда в тому,що "неконкурентноздатне" населення нинішній біло-голубій владі просто заважає "будувати нову країну". Вони роблять все можливе, щоб своїми "реформами" вкоротити життя "лузерам", "особам на стадії доживання" (тобто, пенсіонерам). До того веде захмарне зростання комунальних тарифів і цін на продукти харчування при фактичному заморожуванні пенсій, заплат, стипендій. Так звані "реформи" сприяють зубожінню, вимиранню та деградації значної частини населення України. Відповідальність за це повина нести уся "владна вертикаль" Партії регіонів на чолі з Януковичем.

При цьому власні статки міністрів і олігархів за три роки влади Януковича зросли в тричі і більше. Більшу частину доходів вони, уникаючи оподаткування, ховають в офшорних зонах. А нам кажуть, що грошей на індексацію зарплат, пенсій, стипендій хоча б на рівні справжньої інфляції нема і не передбачається.

Освіта і сім'я деградує. Справа не тільки в переписуванні історії Табачником, але й в тому, що виховати повноцінну особистість та громадянина за жалюгідні копійки казенної зарплатні можуть лише одиниці, подвижники. Решта педагогів опустили руки, залишили молодь сам на сам з блатною вуличною субкультурою хамства, агресії, паління, алкоголю, наркотиків.

В результаті "реформ Януковича" влада прагне отримати ідеального підданого - малоосвіченого, без історії і культури, який все життя буде працювати за мінімальну мізерну платню, вчасно сплачувати податки і квартплату та помре на наступний день після виходу на пенсію.

Після цього керівництво держави ще й щиро дивується, чому за минулий рік скоротилась народжуваність і зросла смертність, чому зростає соціальне напруження.

Щоб збити хвилю народного обурення влада вирішила йти шляхом репресій та арешту лідерів опозиції.

Україна відродиться лише тоді, коли нинішній кримінально-олігархічний режим Януковича відійде в історію, як її ганебна мить. Інше не дано !

Андрій Павловський

Секретар комітету з питань соціальної політики і праці

До списку новин