загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тим, кому виповнилося 85 років, розширено пільги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", який набирає чинності з 1 січня 2013 року, встановлено, що учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, яким виповнилось 85 і більше років, надаються пільги, передбачені для інвалідів війни І групи.

Зокрема: 100-відсоткова знижка плати за житлово-комунальні послуги у межах встановлених норм, з придбання твердого палива і скрапленого газу та 100-відсоткова знижка абонентної плати за користування телефоном (на даний час учасники бойових дій користуються 75-відсотковою знижкою плати за житлово-комунальні послуги та з придбання твердого палива і скрапленого газу і 50-відсотковою знижкою абонентної плати за користування телефоном).

Відповідно до правил користування електричною енергією, надання послуг з газопостачання, централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення для реалізації права на відповідні пільги зазначені особи мають звернутися до організацій, що надають послуги, з документами, які підтверджують таке право.

Зважаючи на поважний вік цих осіб, в області прийнято рішення вирішити питання щодо надання пільг організаціяминадавачами житлово-комунальних послуг з 1 січня 2013 року на підставі списків, сформованих управліннями праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів, без особистого звернення ветеранів.

До списку новин