загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Військовослужбовці конвойних підрозділів ВВ МВС отримають пільгову пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд вніс зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393. Відповідне рішення було ухвалене Кабінетом Міністрів 7 листопада 2012 року.

Прийнятою постановою до законодавства вносяться зміни щодо зарахування до вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця) часу проходження служби військовослужбовцями внутрішніх військ МВС України у підрозділах з конвоювання осіб, узятих під варту, осіб, засуджених до позбавлення волі, та охорони їх під час судового засідання.

Разом з тим документ передбачає, що зазначена вислуга років військовослужбовців внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, яка була обчислена до прийняття цієї постанови, перегляду не підлягає.

Таке урядове рішення компенсуватиме надмірне службове навантаження, сприятиме підвищенню зацікавленості громадян до проходження служби у Внутрішніх військах, а також покращить соціальний захист військовослужбовців ВВ.

До списку новин