загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україні потрібні робітники з інструментом – Центр зайнятості

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ситуація на ринку праці України характеризується постійним попитом на кваліфікованих робітників з інструментом: слюсарів, токарів, фрезерувальників, електрогазозварників, електромонтерів з ремонту та обслуговування устаткування, малярів, мулярів, штукатурів тощо.

Про це повідомляє Державний центр зайнятості Міністерства  соціальної політики України.

Існує потреба у трактористах, водіях, продавцях, кухарях, швачках, двірниках, прибиральниках, комірниках та підсобних робітниках. Постійний попит мають медсестри, лікарі, інженери, IT-спеціалісти.

Станом на 1 січня 2013 року кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості становила 48,6 тис., у тому числі: для робітників – 22,1 тис., для службовців – 19,7 тис. та 6,8 тис. – для осіб, які не мають спеціальної підготовки.

На обліку в центрах зайнятості перебувало 526,2 тис. незайнятих громадян. Серед них: 258,6 тис. складали особи, які займали робітничі місця, 178,4 тис. займали посади службовців, 89,2 тис.

– особи без професії.

Серед незайнятих осіб 42% складає молодь віком до 35 років, а кожен шостий – особа, не здатна на рівних конкурувати на ринку праці.

Загалом на обліку в державній службі зайнятості у 2012 році перебувало 1 млн. 826,1 тис. незайнятих громадян. Статус безробітного мали 1 млн. 353,2 тис. осіб, з яких 1 млн. 138,5 тис. громадян отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги у грудні склав 1028 грн.

Чисельність громадян, працевлаштованих за направленням державної служби зайнятості у січні–грудні 2012 року, становила 764,4 тис. осіб.  

Зокрема завдяки наданню дотацій роботодавцям у січні-грудні 2012 року роботу отримали 45,5 тис.безробітних громадян, а за рахунок виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності започаткували власну справу 11,2 тис. безробітних. 

З метою подолання професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці та сприяння в працевлаштуванні соціально незахищених верств населення державна служба зайнятості постійно співпрацює з роботодавцями: здійснює під їхні потреби професійне навчання безробітних, надає їм дотації для створення робочих місць, організовує тимчасову зайнятість на оплачуваних громадських роботах.

Професійне навчання протягом 2012 року проходили 221,1 тис. безробітних, що на 5,4 тис. осіб більше, ніж у 2011 році.

В оплачуваних громадських роботах взяли участь 369,0 тис. осіб, які працювали на суспільно корисних роботах: благоустрій населених пунктів, догляд за особами похилого віку, інвалідами тощо.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП), знизився з 7,8% (за 9 місяців 2011р.) до 7,4% економічно активного населення (за 9 місяців 2012 р.).

До списку новин