загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів’янам похилого віку проведуть екскурсію Храмом Святого Михаїла

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вже традиційно для одиноких львів’ян похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському терцентрі, організовують цікаві акції, лекції чи екскурсії. Сьогодні в переддень Надвечір’я Богоявлення, львів’янам літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, проведуть пізнавальну екскурсію Храмом Святого Михаїла, що на вул. В. Винниченка, 22. Екскурсію проводитиме сестра монастиря сестер місіонерок Найсвятішого Ізбавителя (редемптористів) Анастасія Гій. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Під час екскурсії учасники зможуть спільно помолитись, ознайомитись з історією будівництва та роботи храму, з архітектурними особливостями будівництва сакральних споруд минулих століть та ще багато цікавого з історії релігійної громади Львова минулого», - каже сестра Анастасія Гій.

Нагадаємо, що кожного тижня відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру організовує цікаві акції з проведення дозвілля для людей літнього віку, які отримують соціальні послуги в центрі.

«Ми маємо на меті нести до наших підопічних духовні цінності та розкрити досі небачений для наших підопічних бік духовного життя, осередок та оберіг духовних цінностей та релігійних традицій», - каже директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Довідка

Храм Святого Михаїла зведений як костел чернечого ордену Кармелітів Босих. Його посвячення пов`язане з Архистратигом Михаїлом, святим покровителем України-Руси та хоронителем Гробу Господнього. У 1991 році храм і монастир було передано ченцям Студійського Уставу УГКЦ, ордену, заснованого у 1920-х pp. митрополитом Андреєм Шептицьким. Монахи ордену дотримуються давньо християнських слов`яно-візантійських традицій, ведуть широку місійну та просвітницьку ДІЯЛЬНІСТЬ. Розписи храму були виконані італійським малярем Дж. Педретті та його учнем б. Мазуркевичем (1731 -1732). У пресвітерії знаходиться унікальний мармуровий вівтар XVII ст. у формі малої святині (темп`єтто).

До списку новин