загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У скульптурах Олексія Леонона зближуються два світи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В місті відкрилася виставка «Молитва у скульптурі» відомого у всьому світі українського скульптора Олексія Леонова. Це вже друга експозиція, яку київський митець представив хмельничанам.

 

Роботи майстра розташувалися у виставковому залі ПП «Баварія-Захід», що біля автовокзалу № 1. Вхід на виставку вільний. Експозиція діятиме до літа.

Наблизити два світиЗемний і Надземний, відчути їх зсередини, знайти витоки істини життятакі риси притаманні творчості молодого скульптора Олексія Леонова. Його мистецтво сповнене кращими прагненнями до Небесного, до пізнання сенсу буття.

Скульптури митця спонукають до творчості, самовдосконалення, до духовної праці над собою. Основою творчості скульптора є духовний синтез різних культур, релігій, філософій. Свої ідеї автор втілює у глині.

- Мистецтво Олексія Леонова унікальне і неповторне. Я вперше побачила його скульптури у Москві на виставці і була просто вражена, – розповідає віце-президент Подільського культурно-просвітницького центру імені Реріха Лілія Твердохліб. – У його роботах прослідковується історія розвитку людства різних епох і народів. Він настільки вміло передає почуття у тонких лініях скульптури, що відчувається їх внутрішнє світіння.

- Олексій вміє розмовляти з Богом, а Бог слухає його, тому його творіння настільки прекрасні, – каже про роботи скульптора голова міського товариства «Просвіта» Зоя Діденко. – Вони сповнені глибоким змістом, несуть сердечне тепло, відчуття якого для кожного може стати справжнім одкровенням.

Сам митець із захопленням розповідає про свої творіння та те, як кожна людина повинна прислухатися до себе, до поклику душі, аби також творити щось прекрасне.

- Я люблю Україну і щасливий, що народився саме тут. Для мене це найкращий край. Людина не повинна мріяти про інші світи та країни, а шанувати ту землю, на якій народилася, творити на ній, дарувати людям, які живуть поруч, свою любов, адже любов тримає світ, вона – вічна. Всі ми – майже боги, і все в житті залежить від нас самих, – каже Олексій.

Скульптор закоханий у творчість, він багато працює, його виставки практично не припиняються. Скульптури Олексія Леонова стоять на знаменитій Алеї мистецтв у Києві. Його роботи знають у багатьох країнах світу.

Олексій відчував потяг до скульптури ще з раннього дитинства. Вже в одинадцять років почав навчання на відділенні скульптури у Державній художній середній школі імені Шевченка, з відзнакою закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Під час навчання захоплювався філософією, міфологією, світовою культурою та історією релігій. У 25 років Олексій Леонов вже став членом Національної спілки художників України. Подальше вдосконалення майстерності проходило в аспірантурі. Впродовж останніх кількох років у художника відбулося понад 50 персональних виставок.

До списку новин