загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міністр просить пенсіонерів «поквапитися і померти»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Новоспечений міністр фінансів Японії опинився в центрі великого політичного скандалу, пов'язаного з його недавнім виступом, в якому він заявив, що літнім чоловікам і жінкам необхідно «поквапитися і померти».

На думку міністра фінансів Японії Таро Асо (Taro Aso), тільки негайне зменшення кількості літніх громадян Країни Висхідного Сонця може вирішити множинні проблеми, пов'язані з демографічною кризою. В даний час в Японії постійно збільшується кількість пенсіонерів і зменшуються показники народжуваності.

Незважаючи на той факт, що в японському суспільстві прийнято з повагою ставитися до представників старшого покоління, політик заявив, що довгожителі країни повинні соромитися того, що всі їхні рахунки змушений оплачувати уряд. 72-річний Таро Асо також пояснив, що не буде покладатися на фінансову підтримку держави і збирається померти дуже швидко.

Природно, політичне керівництво Японії змусило Таро Асо вибачитися перед літніми японцями за такі необдумані заяви.

До списку новин