загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ожили експонати зоологічного музею Дніпропетровська

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Дніпропетровську в зоологічному музеї з яєць болотної черепахи, які протягом кількох місяців були частиною експозиції, вилупилися дитинчата.

Маленьких черепах помістили в тераріум. Як їм удалося вижити й вилупитися в музейних умовах, поки не встановлено.

Яйця болотної черепахи приніс у музей випускник місцевого аграрного університету. Вони були поміщені на полицю із заспиртованими зміями.

Службовці музею не очікували, що з яєць можуть вилупитися дитинчата, тому що для цього необхідні певна температура й рівень вологості.

Коли співробітники зоологічного музею побачили розбиту шкарлупу, вони вирішили що яйця хтось упустив, але потім помітили черепашку.

Незабаром найшлися двое іншихі немовлят. Вони почувають себе нормально. Чи вирішене питання про подальшу долю ожилих експонатів, не уточнюється.

До списку новин