загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Музей історії міста Києва оголошує конкурс на кращий логотип

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа закладу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі: як фізичні, так і юридичні особи.

Прийматимуть пропозиції на конкурс із 15 січня до 15 березня 2013 року, повідомляє прес-служба КМДА.

"Адміністрація музею має на меті створення нового, сучасного, професійного та креативного графічного знаку ідентифікації музею. Логотип повинен відображати багатолітню історію Києва, історичні та літописні відомості про його засновників. За бажанням авторів логотипа, також можна подавати й слоган для Музею історії міста Києва, співзвучний створеному логотипові, чи такий, який доповнює зміст логотипа", - йдеться в повідомленні.

До участі в конкурсі допускатимуться роботи з візуальною ідентифікацією міста: графічними елементами, образами, шрифтами та кольоровими рішеннями.

Крім того, до конкурсних робіт обов’язково необхідно додати заклеєний конверт із відомостями про автора або авторів: прізвища, ім’я по-батькові, адреси і контактного телефону.

Надсилати конкурсні роботи на розгляд потрібно на e-mail: kievhistorymuseum@gmail.com або поштову адресу: 01004, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 7 Музей історії міста Києва, каб. 402.

Конкурсна робота має містити: графічний файл зображення не менше 500х500 пікселів, розміром не більше 300 КБ; текст та ілюстрацію логотипа музею двома мовами (українською та англійською); кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному, рельєфному виконанні); зразки використання логотипа як на великих рекламних площах, так і на сувенірній і поліграфічній продукції; надання брендбуку в паперовому та електронному вигляді.

До списку новин