загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як управляти творчими людьми

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Працювати з художниками, дизайнерами, веб-архітекторами та представниками інших творчих професій дуже важко, але водночас і прекрасно.

Їх складно привчити до дисципліни, змусити дотримуватися чіткого графіка робочого дня, "заточити" в рамки дрес-коду й усіляких корпоративних правил. Але водночас, за великим рахунком, завдяки їхньому нестандартному мисленню, польоту фантазії та безмежному креативу світ рухається рейками прогресу.

Особливий підхід

Запорукою успіху будь-якої компанії є хороша організація та менеджмент. Як же управляти творчими людьми?

Справжніми талантами, творчим духом складно не захоплюватися. Але, якщо добряче помізкувати, зокрема з погляду бізнесу, то існують речі ще важливіші.

Творчі люди, безумовно, особливі. Їхній талант слід поважати. Існує поширена думка, що вони дуже інфантильні, тому їх треба постійно навчати. Це неправильно.

Постійний пресинг контрпродуктивний і приречений на провал. Утім, не варто також вдаватися до іншої крайності і поводитись із творчими людьми так, наче вони зроблені зі скла. З ними важко, можливо, значно важче, ніж зі звичайними співробітниками. Вони всі знають собі ціну. І головне, чого вони хочуть - це поваги.

Терпіння, тільки терпіння

Креатив - це пошук нових нестандартних рішень, він сам по собі не вписується в правила, можливо, тому творчі люди так часто їх порушують. Не заводься, якщо вони добре справляються зі своєю роботою. Тут навіть найбільш незначні деталі можуть впливати на результат. Наприклад, когось дезорієнтує великий простір і працюється значно продуктивніше в малюсінькій кімнатці, комусь необхідна повна тиша, а хтось не може творити без улюблених мелодій.

Творчі люди потребують творчої атмосфери. Сірі стіни та жалюзі на вікнах - це точно не їхнє середовище перебування.

"Якщо ви створите певну атмосферу, де щось звичайне неприпустиме, то все буде добре", - говорить відомий український маркетолог Андрій Федорів.

У рамках творчості

На перший погляд, це, можливо, звучить суперечливо, але справжні таланти поважають рамки й обмеження.

Композитори підлаштовуються до секунди, коли пишуть музику для кіно й телебачення. Письменники з особливою повагою ставляться до слів, їх кількості та строків написання... Тому не бійтеся з ними чітко обговорювати бюджет і час виконання завдань.

Стів Джобс колись сказав: "Хороші художники створюють, великі художники крадуть, а справжні художники - виконують замовлення вчасно".

І він був правий. Справжні професіонали завжди справляються з поставленими перед ними завданнями. І тільки любителі дозволяють собі вчинити інакше.

Клімат-контроль

Найважливіша річ, яку повинні враховувати всі начальники та менеджери, - насправді творчим людям необхідні самореалізація та постійне творче зростання.

І вони завжди робитимуть вибір на користь того місця, де будуть створені умови для цього, і це не зарозумілість, як може здатися на перший погляд.

Це просте бажання робити свою роботу якнайкраще. Якщо ти розглянеш і оціниш це, твоя компанія тільки виграє.

Відомі фахівці у сфері організаційної поведінки Роб Гоффі та Гарет Джонс відзначають: "Навчіться добре домовлятися з творчими людьми, і вони стануть найкращими співробітниками у світі".

Олег Мокровський 

До списку новин