загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонерам військовим

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України - військовослужбовців Збройних Сил України, а також військовослужбовців колишніх Збройних Сил СРСР визначені зазначеним уже вище Законом УкраїниПро пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Відповідно до цього Закону призначається 3 види пенсій: за вислугу років, по інвалідності, у разі втрати годувальника.

Військовослужбовцям, які мають право на пенсійне забезпечення, пенсії відповідно до зазначеного Закону призначаються і виплачуються після їх звільнення зі служби. Пенсії по інвалідності, а членам сімей – пенсії в разі втрати годувальника призначаються незалежно від тривалості служби військовослужбовця. 

Умови призначення пенсій військовослужбовцям

Питання-відповіді

До списку новин