загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Інваліди з дитинства, які втратили годувальника, мають право на дві пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Інваліди з дитинства та діти-інваліди, в яких помер один із батьків, крім допомоги у зв’язку із інвалідністю мають право ще на одну соціальну виплату – у зв’язку із втратою годувальника.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила керівник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Леся Дронь зазначила, що пенсії інвалідам у зв’язку із втратою годувальника здійснюють в органах пенсійного фонду. Такі соцвиплати призначаються відповідно до заробітної плати годувальника, або наявного страхового стажу.

«Така норма діє уже впродовж п’яти років. Люди повинні знати, коли помирає батько чи мати, інвалід отримує право на ще одну соціальну виплату, яка не є меншою, ніж прожитковий мінімум», – зазначила Леся Дронь.

Крім того, вона додала, що пенсія у звязку із втратою годувальника є довічною і виплачуються одночасно із державною соціальною допомогою інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

До списку новин