загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розвиток кооперації дасть можливість створити 1,6 млн робочих місць у селах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ініціативу «Рідне село» Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка щодо створення кооперативів підтримують більшість фермерів та селян. Адже завдяки її реалізації в селах можна створити 1 мільйон 600 тисяч робочих місць. Тому кооперація є виключно пріоритетним напрямком, що забезпечить розвиток сільських територій та подолання бідності в суспільстві. Про це повідомив голова Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Іван Томич, інформує AgroNews.

«Ми маємо позитиви щодо виробництва зернових, олійних культур та овочів. Однак ситуація з виробництвом таких продуктів, як молоко, м'ясо, фрукти потребує вирішення. Тому лідери громадських організацій, фермери та голови сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів погоджуються, що виключно пріоритетним напрямком, який стимулюватиме розвиток сільських територій та подолання бідності в суспільстві, є розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації», − зазначив Іван Томич.

За словами голови Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, фермери та селяни виявляють неабияку зацікавленість у виробництві сільгосппродукції, об’єднавшись у кооперативи. У свою чергу, цьому посприяло широке висвітлення в ЗМІ ініціативи Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка «Рідне село». Це дало змогу донести до суспільства суть економічних реформ та показати їхні переваги.

«Ми підтримали ініціативу Міністра «Рідне село». Адже послідовна реалізація програми розвитку кооперації допоможе до 2020 року створити 1 мільйон 600 тисяч робочих місць у селах. Окрім того, розвиток кооперації забезпечить розвиток сільської інфраструктури та отримання селянами високих доходів», − зазначив Іван Томич.

Нагадаємо, що держава стимулює створення обслуговуючих та виробничих кооперативів у сфері тваринництва, садівництва та ягідництва, закупівлі кормів, заготівлі та первинної переробки, реалізації продукції. Зокрема, Президент України вже підписав ухвалений Верховною Радою Закон «Про внесення змін до Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію», який визначає особливості економічних засад діяльності сільськогосподарських кооперативів та створює умови для зменшення податкового навантаження на них.

До списку новин